KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9941078
nr 994 1078
Akvarell
Norrbro mot söder, Kungliga Slottet, signerad, 30x48
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:26:43
15/11 13:57:32
100 kr
16/11 18:01:55